ETENRU

Aasa, Surju küla, Saarde vald

Elamu-garaaž

Aasa, Surju küla, Saarde vald, postiindeks 86401. Hoone: elamu-garaaž, ehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 163 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1984
Netopind163 m²
Korterid1
Kinnistu1,98 ha

Hoone ehitisregister

Elamu-garaažehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 163 m² · EHR 103028575 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid1
Netopind163 m²
Ehitisealune pind199 m²
Maht568 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
1 korter, 3 tuba, 94 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 568 m³
Kasvuhooneehitatud 1996 · netopind 102 m² · EHR 120739830 ↗
Ehitusaasta1996
Netopind102 m²
Ehitisealune pind114 m²
Maht338 m³
Kandekonstruktsioonmetall, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), muu
Vundamentmadalvundament
Kütekatel
2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: metall, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat), muu · vundament: madalvundamentKüte: katel · maht 338 m³ · kõrgus 3,3 m
Laut-küünehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 86 m² · EHR 103028576 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid1
Netopind86 m²
Ehitisealune pind112 m²
Maht327 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 327 m³
Puukuurehitatud 1993 · 1 korrus · netopind 34 m² · EHR 120739803 ↗
Ehitusaasta1993
Korruseid1
Netopind34 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht78 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 78 m³ · kõrgus 4,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
75601:001:0619 1,98 ha · ElamumaaMaksustamishind 7 935 € (0,40 €/m²)Surju küla elamumaa mediaan 0,77 €/m², see kinnistu 48% odavamKinnistu 781506 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.12.1997
Koordinaadid
58.232647, 24.70527

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86401 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.