ETENRU

Aidu, Mügra küla, Kanepi vald

Elamu

Aidu, Mügra küla, Kanepi vald, postiindeks 63409. Hoone: elamu, ehitatud 1885 · 1 korrus · netopind 110 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1885
Netopind110 m²
Korterid1
Kinnistu1,99 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1885 · 1 korrus · netopind 110 m² · EHR 120736336 ↗
Ehitusaasta1885
Korruseid1
Netopind110 m²
Ehitisealune pind120 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 110 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit
Abihooneehitatud 1940 · 1 korrus · netopind 100 m² · EHR 120736365 ↗
Ehitusaasta1940
Korruseid1
Netopind100 m²
Ehitisealune pind148 m²
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinmuu, looduslik kivi
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: muu, looduslik kivi · välisviimistlus: puudub · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · kõrgus 6,0 m
Kuurehitatud 1935 · 1 korrus · netopind 27 m² · EHR 120736357 ↗
Ehitusaasta1935
Korruseid1
Netopind27 m²
Ehitisealune pind37 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentpuudub
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puudub · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: puudubKüte: puudub
Kelderehitatud 1966 · netopind 22 m² · EHR 120736372 ↗
Ehitusaasta1966
Netopind22 m²
Ehitisealune pind45 m²
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon
Välisseinbetoon
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon · välissein: betoon · välisviimistlus: puudub · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub
Saunehitatud 1943 · 1 korrus · netopind 10 m² · EHR 120736380 ↗
Ehitusaasta1943
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind17 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuudub
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentpuudub
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puudub · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: puudubKüte: ahi, kamin, pliit

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85603:002:0170 1,99 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 8 111 € (0,41 €/m²)Mügra küla maatulundusmaa mediaan 0,32 €/m², see kinnistu 27% kallimKinnistu 69138 ↗ · Eraomand · registreeritud 09.03.1995
Koordinaadid
58.023021, 26.694243

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63409 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.