ETENRU

Hapniku, Pinska küla, Viljandi vald

Ehitusluba olemasLaut

Hapniku, Pinska küla, Viljandi vald, postiindeks 71066. Ehitusluba olemas: päikeseelektrijaam. Hoone: laut, ehitatud 1954 · 1 korrus · netopind 499 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1954
Netopind499 m²
Korruseid1
Kinnistu2,22 ha

Ehitus: Päikeseelektrijaam Ehitusluba olemas

Taotlus08.09.2025
Ehitusluba18.03.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Lautehitatud 1954 · 1 korrus · netopind 499 m² · EHR 112023582 ↗
Ehitusaasta1954
Korruseid1
Netopind499 m²
Ehitisealune pind575 m²
Maht4 122 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 4 122 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
89901:001:3525 2,22 ha · TootmismaaMaksustamishind 24 401 € (1,10 €/m²)Pinska küla tootmismaa mediaan 2,07 €/m², see kinnistu 47% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 27.01.2026
Koordinaadid
58.350467, 25.5481

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025459 €/m²107 tehingut
Korter 2026 (seni)584 €/m²35 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 27% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 71066 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.