ETENRU

Jasmiini, Saverna küla, Kanepi vald

Elamu

Jasmiini, Saverna küla, Kanepi vald, postiindeks 63418. Hoone: elamu, ehitatud 1950 · 1 korrus · netopind 72 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1950
Netopind72 m²
Korterid1
Kinnistu4,27 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1950 · 1 korrus · netopind 72 m² · EHR 110022660 ↗
Ehitusaasta1950
Korruseid1
Netopind72 m²
Ehitisealune pind98 m²
Maht283 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 72 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 283 m³
Laut-kuurehitatud 1950 · 1 korrus · netopind 65 m² · EHR 110022662 ↗
Ehitusaasta1950
Korruseid1
Netopind65 m²
Ehitisealune pind72 m²
Maht159 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 159 m³
Puukuurehitatud 1980 · 1 korrus · netopind 30 m² · EHR 110022661 ↗
Ehitusaasta1980
Korruseid1
Netopind30 m²
Ehitisealune pind33 m²
Maht87 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 87 m³
Saunehitatud 1950 · 1 korrus · netopind 9 m² · EHR 110022663 ↗
Ehitusaasta1950
Korruseid1
Netopind9 m²
Ehitisealune pind12 m²
Maht27 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 27 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28401:001:0425 4,27 ha · Sihtotstarbeta maaMaksustamishind 1 706 € (0,04 €/m²)Omandi ulatus selgitamisel · registreeritud 20.04.2020
Koordinaadid
58.070063, 26.707996

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63418 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.