ETENRU

Käära, Surju küla, Saarde vald

Elamu

Käära, Surju küla, Saarde vald, postiindeks 86401. Hoone: elamu, ehitatud 1923 · 2 korrust · netopind 170 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1923
Netopind170 m²
Korterid2
Kinnistu6,30 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1923 · 2 korrust · netopind 170 m² · EHR 103022098 ↗
Ehitusaasta1923
Korruseid2
Netopind170 m²
Ehitisealune pind128 m²
Maht561 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
2 korterit, 3 tuba, 66–103 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 561 m³
Laut1 korrus · netopind 70 m² · EHR 103022102 ↗
Korruseid1
Netopind70 m²
Ehitisealune pind78 m²
Maht172 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 172 m³
Ait1 korrus · netopind 32 m² · EHR 103022101 ↗
Korruseid1
Netopind32 m²
Ehitisealune pind37 m²
Maht82 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 82 m³
Kuur1 korrus · netopind 23 m² · EHR 103022103 ↗
Korruseid1
Netopind23 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht55 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjalKüte: puudub · maht 55 m³
Kelderehitatud 1962 · 1 korrus · netopind 17 m² · EHR 103022100 ↗
Ehitusaasta1962
Korruseid1
Netopind17 m²
Ehitisealune pind40 m²
Maht90 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 90 m³
Saun1 korrus · netopind 16 m² · EHR 103022099 ↗
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht50 m³
Kandekonstruktsioontellis, puit
Välisseintellis, väikeplokk, laudis
Välisviimistlusmuu, puit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis, puit · välissein: tellis, väikeplokk, laudis · välisviimistlus: muu, puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 50 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71201:001:0503 6,30 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 14 555 € (0,23 €/m²)Surju küla maatulundusmaa mediaan 0,29 €/m², see kinnistu 20% odavamKinnistu 122806 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.12.2021
Katastriüksus
75601:001:0511 12,82 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 57 818 € (0,45 €/m²)Surju küla maatulundusmaa mediaan 0,29 €/m², see kinnistu 55% kallimKinnistu 4506906 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.03.1996
Koordinaadid
58.237658, 24.703446

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86401 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.