ETENRU

Kamali tee 10, Tõlla küla, Saarde vald

Elamu

Kamali tee 10, Tõlla küla, Saarde vald, postiindeks 86203. Hoone: elamu, ehitatud 1948 · 2 korrust · netopind 222 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1948
Netopind222 m²
Korterid1
Kinnistu2,25 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1948 · 2 korrust · netopind 222 m² · EHR 103051214 ↗
Ehitusaasta1948
Korruseid2
Netopind222 m²
Ehitisealune pind140 m²
Maht807 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 7 tuba, 174 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 807 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71101:005:0054 2,25 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 7 578 € (0,34 €/m²)Tõlla küla maatulundusmaa mediaan 0,24 €/m², see kinnistu 41% kallimKinnistu 24810650 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.10.2003
Koordinaadid
58.175775, 25.118365

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86203 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.