ETENRU

Krüsanteemi tn 3, Narva linn

Aiamaja

Krüsanteemi tn 3, Narva linn, postiindeks 21047. Hoone: aiamaja, 1 korrus · netopind 33 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind33 m²
Korterid1
Kinnistu701 m²

Hoone ehitisregister

Aiamaja1 korrus · netopind 33 m² · EHR 120843125 ↗
Korruseid1
Netopind33 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht112 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 33 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 112 m³ · kõrgus 4,7 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51107:024:0096 701 m² · ElamumaaMaksustamishind 3 070 € (4,38 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 28% odavamKinnistu 3608409 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.10.2006
Koordinaadid
59.414934, 28.057722

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 21047 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.