ETENRU

Kümmeli, Leipste küla, Saarde vald

Küün-laut-küün

Kümmeli, Leipste küla, Saarde vald, postiindeks 86209. Hoone: küün-laut-küün, ehitatud 1933 · 1 korrus · netopind 239 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1933
Netopind239 m²
Korruseid1
Kinnistu9,92 ha

Hoone ehitisregister

Küün-laut-küünehitatud 1933 · 1 korrus · netopind 239 m² · EHR 103019174 ↗
Ehitusaasta1933
Korruseid1
Netopind239 m²
Ehitisealune pind253 m²
Maht796 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 796 m³
Elamu-kuurehitatud 1870 · 1 korrus · netopind 150 m² · EHR 103019168 ↗
Ehitusaasta1870
Korruseid1
Netopind150 m²
Ehitisealune pind180 m²
Maht542 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 78 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 542 m³
Küün-ait1 korrus · netopind 82 m² · EHR 103019176 ↗
Korruseid1
Netopind82 m²
Ehitisealune pind88 m²
Maht203 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 203 m³
Ait-kuurehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 46 m² · EHR 103019173 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind46 m²
Ehitisealune pind52 m²
Maht133 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 133 m³
Laut-kuurehitatud 1927 · 1 korrus · netopind 41 m² · EHR 103019172 ↗
Ehitusaasta1927
Korruseid1
Netopind41 m²
Ehitisealune pind45 m²
Maht95 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 95 m³
Kuur1 korrus · netopind 33 m² · EHR 103019175 ↗
Korruseid1
Netopind33 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht113 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laastKüte: puudub · maht 113 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71102:002:0110 9,92 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 33 861 € (0,34 €/m²)Leipste küla maatulundusmaa mediaan 0,23 €/m², see kinnistu 48% kallimKinnistu 909306 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.10.1998
Koordinaadid
58.127287, 25.046589

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.