ETENRU

Leemendi, Ühtri küla, Hiiumaa vald

Laut-küün-küün

Leemendi, Ühtri küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92163. Hoone: laut-küün-küün, ehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 149 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1983
Netopind149 m²
Korruseid1
Kinnistu15,62 ha

Hoone ehitisregister

Laut-küün-küünehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 149 m² · EHR 115012265 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind149 m²
Ehitisealune pind162 m²
Maht411 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 411 m³
Elamu-verandaehitatud 1924 · 1 korrus · netopind 82 m² · EHR 115003635 ↗
Ehitusaasta1924
Korruseid1
Netopind82 m²
Ehitisealune pind99 m²
Maht294 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 82 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 294 m³
Saunehitatud 1992 · 1 korrus · netopind 39 m² · EHR 115003636 ↗
Ehitusaasta1992
Korruseid1
Netopind39 m²
Ehitisealune pind51 m²
Maht123 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 123 m³
Abihoone-kuurehitatud 1924 · 1 korrus · netopind 29 m² · EHR 115003637 ↗
Ehitusaasta1924
Korruseid1
Netopind29 m²
Ehitisealune pind34 m²
Maht69 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 69 m³
Garaažehitatud 1983 · 1 korrus · netopind 20 m² · EHR 115012266 ↗
Ehitusaasta1983
Korruseid1
Netopind20 m²
Ehitisealune pind22 m²
Maht54 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 54 m³
Kelderehitatud 1922 · 1 korrus · netopind 11 m² · EHR 115003638 ↗
Ehitusaasta1922
Korruseid1
Netopind11 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht27 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 27 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
36801:001:1681 15,62 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 36 560 € (0,23 €/m²)Ühtri küla maatulundusmaa mediaan 0,12 €/m², see kinnistu 95% kallimKinnistu 350133 ↗ · Eraomand · registreeritud 14.10.1999
Koordinaadid
58.819059, 22.649862

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92163 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.