ETENRU

Liiva tn 5, Narva linn

Abihoone-saun

Liiva tn 5, Narva linn, postiindeks 20305. Hoone: abihoone-saun, ehitatud 2018 · 2 korrust · netopind 119 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta2018
Netopind119 m²
Korruseid2
Kinnistu1 019 m²

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Abihoone-saunehitatud 2018 · 2 korrust · netopind 119 m² · EHR 120296316 ↗
Ehitusaasta2018
Korruseid2
Netopind119 m²
Ehitisealune pind89 m²
Maht491 m³
Kandekonstruktsioonpuit, tellis
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluskrohv, puit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, tellis · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: krohv, puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 491 m³ · kõrgus 8,2 m
Eramu (mansardiga)ehitatud 1963 · 1 korrus · netopind 79 m² · EHR 118007286 ↗
Ehitusaasta1963
Korruseid1
Netopind79 m²
Ehitisealune pind68 m²
Maht367 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 79 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, elektriotseküte, ahi, kamin, pliit · maht 367 m³ · kõrgus 8,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51101:004:0034 1 019 m² · ElamumaaMaksustamishind 29 245 € (28,70 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 370% kallimKinnistu 601509 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.2001
Koordinaadid
59.384036, 28.188955

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 20305 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.