ETENRU

Männa, Lodja küla, Saarde vald

Laut-küün

Männa, Lodja küla, Saarde vald, postiindeks 86210. Hoone: laut-küün, ehitatud 1907 · 1 korrus · netopind 109 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1907
Netopind109 m²
Korruseid1
Kinnistu14,32 ha

Hoone ehitisregister

Laut-küünehitatud 1907 · 1 korrus · netopind 109 m² · EHR 103019097 ↗
Ehitusaasta1907
Korruseid1
Netopind109 m²
Ehitisealune pind116 m²
Maht290 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 290 m³
Rehealune-küünehitatud 1907 · 1 korrus · netopind 81 m² · EHR 103019099 ↗
Ehitusaasta1907
Korruseid1
Netopind81 m²
Ehitisealune pind89 m²
Maht231 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 231 m³
Aitehitatud 1907 · 1 korrus · netopind 26 m² · EHR 103019100 ↗
Ehitusaasta1907
Korruseid1
Netopind26 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht68 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 68 m³
Saun-kuurehitatud 1907 · 1 korrus · netopind 24 m² · EHR 103019098 ↗
Ehitusaasta1907
Korruseid1
Netopind24 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht68 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 68 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71102:001:0346 14,32 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 22 471 € (0,16 €/m²)Lodja küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 8% odavamKinnistu 212206 ↗ · Eraomand · registreeritud 19.12.1996
Katastriüksus
71102:001:0347 5,13 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 6 190 € (0,12 €/m²)Lodja küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 29% odavamKinnistu 212206 ↗ · Eraomand · registreeritud 19.12.1996
Koordinaadid
58.153811, 24.844127

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.