ETENRU

Metsa, Vana-Vigala küla, Märjamaa vald

Elamu

Metsa, Vana-Vigala küla, Märjamaa vald, postiindeks 78003. Hoone: elamu, ehitatud 1938 · 2 korrust · netopind 86 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1938
Netopind86 m²
Korterid1
Kinnistu4,40 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1938 · 2 korrust · netopind 86 m² · EHR 109020946 ↗
Ehitusaasta1938
Korruseid2
Netopind86 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht303 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 86 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 303 m³
Kuur1 korrus · netopind 31 m² · EHR 109020950 ↗
Korruseid1
Netopind31 m²
Ehitisealune pind31 m²
Maht62 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 62 m³
Kuurehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 20 m² · EHR 109020947 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid1
Netopind20 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht47 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 47 m³
Saunehitatud 1984 · 1 korrus · netopind 16 m² · EHR 109020948 ↗
Ehitusaasta1984
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind19 m²
Maht42 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 42 m³
Kelder1 korrus · netopind 4 m² · EHR 109020949 ↗
Korruseid1
Netopind4 m²
Ehitisealune pind6 m²
Maht11 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 11 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
88401:002:1000 4,40 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 6 499 € (0,15 €/m²)Vana-Vigala küla maatulundusmaa mediaan 0,24 €/m², see kinnistu 39% odavamKinnistu 2755537 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.05.2000
Koordinaadid
58.768931, 24.271162

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025478 €/m²40 tehingut
Korter 2026 (seni)397 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 78003 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.