ETENRU

Metsajaani, Kõvera küla, Võru vald

Ehitus käibSaun

Metsajaani, Kõvera küla, Võru vald, postiindeks 64115. Ehitus käib: üksikelamu. Hoone: saun, 1 korrus · netopind 22 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind22 m²
Korruseid1
Kinnistu3 295 m²

Ehitus: Üksikelamu Ehitus käib

Taotlus09.11.2022
Ehitusluba06.12.2022
Ehitus algas16.08.2024
Kasutuslubaprognoos jaan 2025
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 37 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 5 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Saun1 korrus · netopind 22 m² · EHR 121393729 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind26 m²
Maht94 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 94 m³ · kõrgus 5,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
54701:002:0058 3 295 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 175 € (0,66 €/m²)Kõvera küla elamumaa mediaan 0,66 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1665338 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.11.2002
Koordinaadid
57.905466, 27.514757

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025571 €/m²56 tehingut
Korter 2026 (seni)615 €/m²19 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 64115 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.