ETENRU

Oja tn 30a, Kallaste linn, Peipsiääre vald

Garaaz^1 ettevõte

Oja tn 30a, Kallaste linn, Peipsiääre vald, postiindeks 60104. Hoone: garaaz^, 1 korrus · netopind 473 m².

Netopind473 m²
Korruseid1
Kinnistu571 m²

Siin tegutsevad ettevõtted 1

Aadressi kontroll
  • Sellel aadressil ei ole pankrotis firmasid ega massregistreerimist.
EttevõteReitingKäiveTöötajad
Garaažiühistu Kallaste KaldaHoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)——

Allikas: äriregister (CC BY 4.0).

Hoone ehitisregister

Garaaz^1 korrus · netopind 473 m² · EHR 104027615 ↗
Korruseid1
Netopind473 m²
Ehitisealune pind337 m²
Maht1 710 m³
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon
Välisseinmitmekihiline raudbetoonpaneel
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon · välissein: mitmekihiline raudbetoonpaneel · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 1 710 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
27901:001:0068 571 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 844 € (4,98 €/m²)Kallaste linn elamumaa mediaan 4,87 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1048104 ↗ · Eraomand · registreeritud 24.09.1998
Koordinaadid
58.666296, 27.162615

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Peipsiääre vald587 €/m²+20% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
0200400600800III 23I 24III 24I 25III 25I 26Peipsiääre vald, II kv 2023: 491 €/m², 13 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2023: 332 €/m², 8 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2023: 275 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2024: 472 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2024: 422 €/m², 5 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2024: 664 €/m², 7 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2024: 269 €/m², 9 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2025: 457 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, II kv 2025: 708 €/m², 6 tehingutPeipsiääre vald, III kv 2025: 406 €/m², 10 tehingutPeipsiääre vald, IV kv 2025: 456 €/m², 11 tehingutPeipsiääre vald, I kv 2026: 587 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267587
IV kv 202511456
III kv 202510406
II kv 20256708
I kv 20256457
IV kv 20249269
III kv 20247664
II kv 20245422
I kv 20246472
IV kv 20235275
III kv 20238332
II kv 202313491

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025454 €/m²33 tehingut
Korter 2026 (seni)587 €/m²7 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 29% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.