ETENRU

Oru, Arvila küla, Alutaguse vald

Kuur

Oru, Arvila küla, Alutaguse vald, postiindeks 41308. Hoone: kuur, ehitatud 1967 · 1 korrus · netopind 100 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1967
Netopind100 m²
Korruseid1
Kinnistu5,65 ha

Hoone ehitisregister

Kuurehitatud 1967 · 1 korrus · netopind 100 m² · EHR 102015558 ↗
Ehitusaasta1967
Korruseid1
Netopind100 m²
Ehitisealune pind116 m²
Maht260 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 260 m³
Kuurehitatud 1967 · 1 korrus · netopind 71 m² · EHR 102015557 ↗
Ehitusaasta1967
Korruseid1
Netopind71 m²
Ehitisealune pind77 m²
Maht180 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 180 m³
Elamuehitatud 1963 · 1 korrus · netopind 64 m² · EHR 102015556 ↗
Ehitusaasta1963
Korruseid1
Netopind64 m²
Ehitisealune pind83 m²
Maht196 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 64 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 196 m³
Kuurehitatud 1967 · 1 korrus · netopind 23 m² · EHR 102015559 ↗
Ehitusaasta1967
Korruseid1
Netopind23 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 59 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
49801:002:0150 5,65 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 15 921 € (0,28 €/m²)Arvila küla maatulundusmaa mediaan 0,14 €/m², see kinnistu 101% kallimKinnistu 126408 ↗ · Eraomand · registreeritud 21.08.1997
Koordinaadid
59.243435, 27.24809

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Alutaguse vald234 €/m²+9% alates IV kv 2023 · II kv 2026 · 6 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Alutaguse vald, IV kv 2023: 215 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, I kv 2024: 162 €/m², 13 tehingutAlutaguse vald, II kv 2024: 310 €/m², 9 tehingutAlutaguse vald, III kv 2024: 82 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2024: 95 €/m², 7 tehingutAlutaguse vald, I kv 2025: 86 €/m², 5 tehingutAlutaguse vald, III kv 2025: 40 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, IV kv 2025: 57 €/m², 8 tehingutAlutaguse vald, I kv 2026: 216 €/m², 6 tehingutAlutaguse vald, II kv 2026: 234 €/m², 6 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20266234
I kv 20266216
IV kv 2025857
III kv 2025840
II kv 20252—
I kv 2025586
IV kv 2024795
III kv 2024782
II kv 20249310
I kv 202413162
IV kv 20239215
III kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 202553 €/m²23 tehingut
Korter 2026 (seni)217 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 309% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 41308 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.