ETENRU

Piiri, Vao küla, Järva vald

ValmisLaut-kuur-garaaz

Piiri, Vao küla, Järva vald, postiindeks 73003. Hoone: laut-kuur-garaaz, 1 korrus · netopind 199 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind199 m²
Korruseid1
Kinnistu14,91 ha

Ehitus: Biopuhasti Valmis

Taotlus—
Ehitusluba03.08.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba29.10.2023

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Laut-kuur-garaaz1 korrus · netopind 199 m² · EHR 107003552 ↗
Korruseid1
Netopind199 m²
Ehitisealune pind199 m²
Maht484 m³
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 484 m³
Elamuehitatud 1929 · 1 korrus · netopind 114 m² · EHR 107003550 ↗
Ehitusaasta1929
Korruseid1
Netopind114 m²
Ehitisealune pind156 m²
Maht430 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseintellis
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, soojuspump
1 korter, 3 tuba, 102 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: tellis · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, soojuspump · maht 430 m³ · kõrgus 7,0 m
Küün-aitehitatud 1925 · 1 korrus · netopind 65 m² · EHR 107003551 ↗
Ehitusaasta1925
Korruseid1
Netopind65 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht163 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistlusmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 163 m³
Saun1 korrus · netopind 15 m² · EHR 107003554 ↗
Korruseid1
Netopind15 m²
Ehitisealune pind19 m²
Maht41 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 41 m³
Kuur1 korrus · netopind 9 m² · EHR 107003553 ↗
Korruseid1
Netopind9 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht25 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 25 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
31402:002:0232 14,91 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 27 093 € (0,18 €/m²)Vao küla maatulundusmaa mediaan 0,5 €/m², see kinnistu 64% odavamKinnistu 7236 ↗ · Eraomand · registreeritud 30.10.2012
Koordinaadid
58.92807, 26.001111

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Järva vald147 €/m²−42% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 12 tehingut
Näita graafikut
0100200300IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Järva vald, III kv 2023: 254 €/m², 16 tehingutJärva vald, IV kv 2023: 102 €/m², 23 tehingutJärva vald, I kv 2024: 120 €/m², 21 tehingutJärva vald, II kv 2024: 253 €/m², 23 tehingutJärva vald, III kv 2024: 173 €/m², 24 tehingutJärva vald, IV kv 2024: 138 €/m², 33 tehingutJärva vald, I kv 2025: 246 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2025: 190 €/m², 22 tehingutJärva vald, III kv 2025: 228 €/m², 20 tehingutJärva vald, IV kv 2025: 172 €/m², 22 tehingutJärva vald, I kv 2026: 256 €/m², 20 tehingutJärva vald, II kv 2026: 147 €/m², 12 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202612147
I kv 202620256
IV kv 202522172
III kv 202520228
II kv 202522190
I kv 202520246
IV kv 202433138
III kv 202424173
II kv 202423253
I kv 202421120
IV kv 202323102
III kv 202316254

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025220 €/m²84 tehingut
Korter 2026 (seni)202 €/m²32 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.