ETENRU

Räpina mnt 26, Võõpsu alevik, Räpina vald

Elamu

Räpina mnt 26, Võõpsu alevik, Räpina vald, postiindeks 64401. Hoone: elamu, ehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 57 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1923
Netopind57 m²
Korterid1
Kinnistu2 279 m²

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1923 · 1 korrus · netopind 57 m² · EHR 110012588 ↗
Ehitusaasta1923
Korruseid1
Netopind57 m²
Ehitisealune pind69 m²
Maht179 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 57 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 179 m³
Laut-kuurehitatud 1968 · 1 korrus · netopind 56 m² · EHR 110012590 ↗
Ehitusaasta1968
Korruseid1
Netopind56 m²
Ehitisealune pind61 m²
Maht131 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 131 m³
Kuur-kelderehitatud 1972 · 1 korrus · netopind 16 m² · EHR 110012589 ↗
Ehitusaasta1972
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind14 m²
Maht55 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 55 m³
Saunehitatud 1968 · 1 korrus · netopind 10 m² · EHR 110012591 ↗
Ehitusaasta1968
Korruseid1
Netopind10 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht28 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 28 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
70703:005:0022 2 279 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 239 € (1,86 €/m²)Võõpsu alevik elamumaa mediaan 2,13 €/m², see kinnistu 13% odavamKinnistu 2068438 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.01.2006
Koordinaadid
58.081132, 27.529389

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Räpina vald85 €/m²−78% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Räpina vald, III kv 2023: 387 €/m², 17 tehingutRäpina vald, IV kv 2023: 258 €/m², 11 tehingutRäpina vald, I kv 2024: 316 €/m², 12 tehingutRäpina vald, II kv 2024: 193 €/m², 8 tehingutRäpina vald, III kv 2024: 193 €/m², 9 tehingutRäpina vald, IV kv 2024: 265 €/m², 10 tehingutRäpina vald, I kv 2025: 279 €/m², 10 tehingutRäpina vald, II kv 2025: 373 €/m², 16 tehingutRäpina vald, III kv 2025: 318 €/m², 14 tehingutRäpina vald, IV kv 2025: 392 €/m², 13 tehingutRäpina vald, I kv 2026: 446 €/m², 8 tehingutRäpina vald, II kv 2026: 85 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026985
I kv 20268446
IV kv 202513392
III kv 202514318
II kv 202516373
I kv 202510279
IV kv 202410265
III kv 20249193
II kv 20248193
I kv 202412316
IV kv 202311258
III kv 202317387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025343 €/m²53 tehingut
Korter 2026 (seni)402 €/m²17 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 17% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 64401 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.