ETENRU

Vainu, Koogimäe küla, Kehtna vald

Elamu

Vainu, Koogimäe küla, Kehtna vald, postiindeks 79052. Hoone: elamu, ehitatud 1992 · 1 korrus · netopind 96 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1992
Netopind96 m²
Korterid1
Kinnistu1,12 ha

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1992 · 1 korrus · netopind 96 m² · EHR 109005005 ↗
Ehitusaasta1992
Korruseid1
Netopind96 m²
Ehitisealune pind116 m²
Maht295 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 62 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 295 m³
Saun1 korrus · netopind 24 m² · EHR 109005009 ↗
Korruseid1
Netopind24 m²
Ehitisealune pind38 m²
Maht83 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 83 m³
Laut1 korrus · netopind 16 m² · EHR 109005006 ↗
Korruseid1
Netopind16 m²
Ehitisealune pind20 m²
Maht46 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 46 m³
Garaaž1 korrus · netopind 15 m² · EHR 109005007 ↗
Korruseid1
Netopind15 m²
Ehitisealune pind18 m²
Maht40 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 40 m³
Kelder1 korrus · netopind 8 m² · EHR 109005008 ↗
Korruseid1
Netopind8 m²
Ehitisealune pind22 m²
Maht50 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 50 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
29202:002:0570 1,12 ha · ElamumaaMaksustamishind 10 051 € (0,90 €/m²)Koogimäe küla elamumaa mediaan 1,07 €/m², see kinnistu 16% odavamKinnistu 242637 ↗ · Eraomand · registreeritud 04.11.1997
Koordinaadid
58.936513, 24.896256

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kehtna vald362 €/m²−30% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600800IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Kehtna vald, III kv 2023: 517 €/m², 15 tehingutKehtna vald, IV kv 2023: 418 €/m², 14 tehingutKehtna vald, I kv 2024: 659 €/m², 9 tehingutKehtna vald, II kv 2024: 663 €/m², 13 tehingutKehtna vald, III kv 2024: 625 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2024: 516 €/m², 19 tehingutKehtna vald, I kv 2025: 226 €/m², 16 tehingutKehtna vald, II kv 2025: 426 €/m², 17 tehingutKehtna vald, III kv 2025: 466 €/m², 16 tehingutKehtna vald, IV kv 2025: 321 €/m², 12 tehingutKehtna vald, I kv 2026: 529 €/m², 12 tehingutKehtna vald, II kv 2026: 362 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202611362
I kv 202612529
IV kv 202512321
III kv 202516466
II kv 202517426
I kv 202516226
IV kv 202419516
III kv 202416625
II kv 202413663
I kv 20249659
IV kv 202314418
III kv 202315517

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²61 tehingut
Korter 2026 (seni)458 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 8% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 79052 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.