ETENRU

Veski tn 2, Hummuli alevik, Tõrva vald

PlaneerimiselHummuli suurfarm

Veski tn 2, Hummuli alevik, Tõrva vald, postiindeks 68410. Planeerimisel: päikeseelektrijaam. Hoone: hummuli suurfarm, 1 korrus · netopind 10 505 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind10 505 m²
Korruseid1
Kinnistu7,10 ha

Ehitus: Päikeseelektrijaam Planeerimisel

Taotlus21.10.2022
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Hummuli suurfarm1 korrus · netopind 10 505 m² · EHR 111034645 ↗
Korruseid1
Netopind10 505 m²
Ehitisealune pind10 916 m²
Maht48 528 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 48 528 m³
Kaalukoda1 korrus · netopind 184 m² · EHR 111034646 ↗
Korruseid1
Netopind184 m²
Ehitisealune pind187 m²
Maht934 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskrohv
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: krohv · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 934 m³
Pumbamaja1 korrus · netopind 12 m² · EHR 111034648 ↗
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind13 m²
Maht32 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 32 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
82401:001:0958 7,10 ha · TootmismaaMaksustamishind 21 300 € (0,30 €/m²)Hummuli alevik tootmismaa mediaan 0,75 €/m², see kinnistu 60% odavamKinnistu 25428550 ↗ · Eraomand · registreeritud 01.08.2023
Koordinaadid
57.909228, 26.053408

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 68410 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.