ETENRU

Vestervalli tn 14, Narva linn

Elamu 24 krt.

Vestervalli tn 14, Narva linn, postiindeks 20307. Hoone: elamu 24 krt., ehitatud 1960 · 3 korrust · netopind 1 119 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1960
Netopind1 119 m²
Korterid24
Kinnistu873 m²

Hoone ehitisregister

Elamu 24 krt.ehitatud 1960 · 3 korrust · netopind 1 119 m² · EHR 118000228 ↗
Ehitusaasta1960
Korruseid3
Netopind1 119 m²
Ehitisealune pind380 m²
Maht3 455 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütekatel, kaugküte
24 korterit, 1–2 tuba, 26–39 m², mediaan 36 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: katel, kaugküte · maht 3 455 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51101:002:0016 873 m² · ElamumaaMaksustamishind 27 080 € (31,02 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 409% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 26.07.1999
Koordinaadid
59.379766, 28.196572

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 20307 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.