ETENRU

Kase, Peri küla, Põlva vald

Ehitusluba olemasElamu

Kase, Peri küla, Põlva vald, postiindeks 63218. Ehitusluba olemas: kase kuur. Hoone: elamu, ehitatud 1917 · 2 korrust · netopind 125 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1917
Netopind125 m²
Korterid1
Kinnistu1,06 ha

Ehitus: kase kuur Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba29.01.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Elamuehitatud 1917 · 2 korrust · netopind 125 m² · EHR 120803585 ↗
Ehitusaasta1917
Korruseid2
Netopind125 m²
Ehitisealune pind186 m²
Maht842 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, soojuspump
1 korter, 4 tuba, 125 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, soojuspump · maht 842 m³ · kõrgus 7,5 m
Ait-kuurehitatud 1921 · 1 korrus · netopind 92 m² · EHR 120803592 ↗
Ehitusaasta1921
Korruseid1
Netopind92 m²
Ehitisealune pind143 m²
Maht389 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk, laudis
Välisviimistluspuit (vooder), puit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk, laudis · välisviimistlus: puit (vooder), puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 389 m³ · kõrgus 5,4 m
Kuurehitatud 1910 · 1 korrus · netopind 27 m² · EHR 120803593 ↗
Ehitusaasta1910
Korruseid1
Netopind27 m²
Ehitisealune pind47 m²
Maht138 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 138 m³ · kõrgus 6,3 m
Kase kuur1 korrus · netopind 24 m² · EHR 121417458 ↗
Korruseid1
Netopind24 m²
Ehitisealune pind40 m²
Maht185 m³
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 185 m³ · kõrgus 4,6 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
61903:003:0618 1,06 ha · ElamumaaMaksustamishind 9 092 € (0,86 €/m²)Peri küla elamumaa mediaan 1,23 €/m², see kinnistu 30% odavamKinnistu 444838 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.09.1997
Koordinaadid
58.020856, 27.097218

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Põlva vald693 €/m²−17% alates I kv 2023 · IV kv 2025 · 33 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000II 23IV 23II 24IV 24II 25IV 25Põlva vald, I kv 2023: 832 €/m², 17 tehingutPõlva vald, II kv 2023: 730 €/m², 30 tehingutPõlva vald, III kv 2023: 671 €/m², 36 tehingutPõlva vald, IV kv 2023: 802 €/m², 19 tehingutPõlva vald, I kv 2024: 759 €/m², 22 tehingutPõlva vald, II kv 2024: 571 €/m², 22 tehingutPõlva vald, III kv 2024: 528 €/m², 33 tehingutPõlva vald, IV kv 2024: 730 €/m², 35 tehingutPõlva vald, I kv 2025: 677 €/m², 34 tehingutPõlva vald, II kv 2025: 601 €/m², 34 tehingutPõlva vald, III kv 2025: 774 €/m², 45 tehingutPõlva vald, IV kv 2025: 693 €/m², 33 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
IV kv 202533693
III kv 202545774
II kv 202534601
I kv 202534677
IV kv 202435730
III kv 202433528
II kv 202422571
I kv 202422759
IV kv 202319802
III kv 202336671
II kv 202330730
I kv 202317832

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. I kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025690 €/m²146 tehingut
Korter 2026 (seni)631 €/m²23 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 9% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63218 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.