ETENRU

Laevaoru, Hurmi küla, Kanepi vald

Laut-kuur

Laevaoru, Hurmi küla, Kanepi vald, postiindeks 63108. Hoone: laut-kuur, ehitatud 1960 · 1 korrus · netopind 132 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1960
Netopind132 m²
Korruseid1
Kinnistu1,95 ha

Hoone ehitisregister

Laut-kuurehitatud 1960 · 1 korrus · netopind 132 m² · EHR 110020638 ↗
Ehitusaasta1960
Korruseid1
Netopind132 m²
Ehitisealune pind155 m²
Maht426 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 426 m³
Laut-küünehitatud 1964 · 1 korrus · netopind 87 m² · EHR 110020641 ↗
Ehitusaasta1964
Korruseid1
Netopind87 m²
Ehitisealune pind104 m²
Maht258 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 258 m³
Garaažehitatud 1968 · 1 korrus · netopind 76 m² · EHR 110020640 ↗
Ehitusaasta1968
Korruseid1
Netopind76 m²
Ehitisealune pind59 m²
Maht200 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 200 m³
Elamuehitatud 1960 · 1 korrus · netopind 75 m² · EHR 110020637 ↗
Ehitusaasta1960
Korruseid1
Netopind75 m²
Ehitisealune pind94 m²
Maht263 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 75 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 263 m³
Kuurehitatud 1970 · 1 korrus · netopind 47 m² · EHR 110020644 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid1
Netopind47 m²
Ehitisealune pind53 m²
Maht140 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 140 m³
Kuurehitatud 1965 · 1 korrus · netopind 26 m² · EHR 110020642 ↗
Ehitusaasta1965
Korruseid1
Netopind26 m²
Ehitisealune pind30 m²
Maht80 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 80 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28401:001:1053 1,95 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 5 581 € (0,29 €/m²)Hurmi küla maatulundusmaa mediaan 0,32 €/m², see kinnistu 10% odavamKinnistu 1196338 ↗ · Eraomand · registreeritud 05.06.2023
Koordinaadid
58.014402, 26.897944

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63108 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.