ETENRU

Lehise, Aitsra küla, Tõrva vald

Laut

Lehise, Aitsra küla, Tõrva vald, postiindeks 68402. Hoone: laut, 1 korrus · netopind 86 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind86 m²
Korruseid1
Kinnistu2,12 ha

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

Laut1 korrus · netopind 86 m² · EHR 111021280 ↗
Korruseid1
Netopind86 m²
Ehitisealune pind102 m²
Maht270 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuspuit/laast
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: puit/laast · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 270 m³
Küün1 korrus · netopind 73 m² · EHR 111021281 ↗
Korruseid1
Netopind73 m²
Ehitisealune pind76 m²
Maht213 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 213 m³
Elamuehitatud 1939 · 1 korrus · netopind 68 m² · EHR 111021279 ↗
Ehitusaasta1939
Korruseid1
Netopind68 m²
Ehitisealune pind82 m²
Maht226 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 68 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 226 m³
Ait1 korrus · netopind 35 m² · EHR 111021282 ↗
Korruseid1
Netopind35 m²
Ehitisealune pind39 m²
Maht85 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 85 m³
SAUN1 korrus · netopind 20 m² · EHR 120820279 ↗
Korruseid1
Netopind20 m²
Ehitisealune pind25 m²
Maht106 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 106 m³ · kõrgus 5,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
20801:002:2220 2,12 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 9 994 € (0,47 €/m²)Aitsra küla maatulundusmaa mediaan 0,18 €/m², see kinnistu 162% kallimKinnistu 2245640 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.11.2006
Koordinaadid
57.897017, 25.937134

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.