ETENRU

Liiva, Prangli küla, Kanepi vald

Ehitus käibSaun

Liiva, Prangli küla, Kanepi vald, postiindeks 63508. Ehitus käib: liiva päikeseelektrijaam. Hoone: saun, ehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 84 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1900
Netopind84 m²
Korruseid2
Kinnistu2,29 ha

Ehitus: Liiva Päikeseelektrijaam Ehitus käib

Taotlus14.10.2022
Ehitusluba09.12.2022
Ehitus algas04.04.2023
Kasutuslubaprognoos okt 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Alus ja trassid
Kate ja äärekivid
Märgistus, valgustus ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja tavapärasest ehitusajast, kogukestus umbes 6 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Hoone ehitisregister

Saunehitatud 1900 · 2 korrust · netopind 84 m² · EHR 120680798 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid2
Netopind84 m²
Ehitisealune pind147 m²
Maht186 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, elektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, elektriotseküte · maht 186 m³ · kõrgus 6,0 m
Elamuehitatud 1895 · 2 korrust · netopind 58 m² · EHR 120680793 ↗
Ehitusaasta1895
Korruseid2
Netopind58 m²
Ehitisealune pind61 m²
Maht245 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, elektriotseküte
1 korter, 3 tuba, 58 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, elektriotseküte · maht 245 m³ · kõrgus 6,2 m
Lautehitatud 1900 · 1 korrus · netopind 42 m² · EHR 120680795 ↗
Ehitusaasta1900
Korruseid1
Netopind42 m²
Ehitisealune pind57 m²
Maht232 m³
Kandekonstruktsioonpuit, looduslik kivi
Välisseinpalk
Välisviimistluslooduslik kivi, puit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, looduslik kivi · välissein: palk · välisviimistlus: looduslik kivi, puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 232 m³ · kõrgus 6,3 m
Puukuurehitatud 1980 · 1 korrus · netopind 32 m² · EHR 120680835 ↗
Ehitusaasta1980
Korruseid1
Netopind32 m²
Ehitisealune pind32 m²
Maht36 m³
1 äri- või muu ruumMaht 36 m³ · kõrgus 4,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
28401:001:0826 2,29 ha · ElamumaaMaksustamishind 6 860 € (0,30 €/m²)Prangli küla elamumaa mediaan 0,43 €/m², see kinnistu 30% odavamKinnistu 1959338 ↗ · Eraomand · registreeritud 16.11.2021
Koordinaadid
58.137773, 26.768127

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Kanepi vald460 €/m²+108% alates III kv 2023 · I kv 2026 · 8 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Kanepi vald, III kv 2023: 221 €/m², 11 tehingutKanepi vald, I kv 2024: 504 €/m², 10 tehingutKanepi vald, II kv 2024: 479 €/m², 5 tehingutKanepi vald, III kv 2024: 249 €/m², 6 tehingutKanepi vald, IV kv 2024: 406 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2025: 391 €/m², 6 tehingutKanepi vald, II kv 2025: 161 €/m², 9 tehingutKanepi vald, III kv 2025: 460 €/m², 9 tehingutKanepi vald, IV kv 2025: 485 €/m², 7 tehingutKanepi vald, I kv 2026: 460 €/m², 8 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20268460
IV kv 20257485
III kv 20259460
II kv 20259161
I kv 20256391
IV kv 20247406
III kv 20246249
II kv 20245479
I kv 202410504
IV kv 20234—
III kv 202311221
II kv 20233—

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025351 €/m²31 tehingut
Korter 2026 (seni)415 €/m²11 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 18% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 63508 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.