ETENRU

Mäe, Nõuni küla, Otepää vald

Ehitusluba olemas12 krt. elamuEnergiaklass G

Mäe, Nõuni küla, Otepää vald, postiindeks 67515. Ehitusluba olemas: 12 krt. elamu. Hoone: 12 krt. elamu, ehitatud 1974 · 2 korrust · netopind 951 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1974
Netopind951 m²
Korterid12
Kinnistu3,30 ha

Ehitus: 12 krt. elamu Ehitusluba olemas

Taotlus—
Ehitusluba17.03.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 1 dokumenti

Hoone ehitisregister

G 12 krt. elamuehitatud 1974 · 2 korrust · netopind 951 m² · EHR 111032326 ↗
Ehitusaasta1974
Korruseid2
Netopind951 m²
Ehitisealune pind404 m²
Maht3 283 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
EnergiaklassG
12 korterit, 2–3 tuba, 40–54 m², mediaan 54 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 3 283 m³
Puukuur - garaazehitatud 1970 · 1 korrus · netopind 270 m² · EHR 120274205 ↗
Ehitusaasta1970
Korruseid1
Netopind270 m²
Ehitisealune pind296 m²
Maht943 m³
Kandekonstruktsioonpuit, tellis, väikeplokk
Välisseinpuit, tellis, väikeplokk
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, tellis, väikeplokk · välissein: puit, tellis, väikeplokk · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk), puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 943 m³ · kõrgus 3,8 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
58202:002:1231 3,30 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 16 692 € (0,51 €/m²)Nõuni küla maatulundusmaa mediaan 0,28 €/m², see kinnistu 81% kallimKinnistu 1685140 ↗ · Eraomand · registreeritud 31.03.2003
Katastriüksus
58202:002:1232 14,69 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 45 924 € (0,31 €/m²)Nõuni küla maatulundusmaa mediaan 0,28 €/m², see kinnistu 12% kallimKinnistu 1685140 ↗ · Eraomand · registreeritud 31.03.2003
Katastriüksus
58202:002:1350 2 313 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 870 € (2,97 €/m²)Nõuni küla elamumaa mediaan 5,11 €/m², see kinnistu 42% odavamKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 09.06.2004
Koordinaadid
58.126423, 26.523264

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 20251 199 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)1 792 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 49% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 67515 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.