ETENRU

Männiku, Holdre küla, Tõrva vald

Kõrvalhoone

Männiku, Holdre küla, Tõrva vald, postiindeks 68505. Hoone: kõrvalhoone, 1 korrus · netopind 124 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind124 m²
Korruseid1
Kinnistu2,84 ha

Hoone ehitisregister

Kõrvalhoone1 korrus · netopind 124 m² · EHR 111031129 ↗
Korruseid1
Netopind124 m²
Ehitisealune pind135 m²
Maht364 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Katuseterniit
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · katus: eterniit · vundament: muuKüte: puudub · maht 364 m³
Elamuehitatud 1985 · 1 korrus · netopind 93 m² · EHR 111031128 ↗
Ehitusaasta1985
Korruseid1
Netopind93 m²
Ehitisealune pind86 m²
Maht331 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 93 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 331 m³
Küün1 korrus · netopind 23 m² · EHR 111031132 ↗
Korruseid1
Netopind23 m²
Ehitisealune pind23 m²
Maht59 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 59 m³
Saun1 korrus · netopind 12 m² · EHR 111031130 ↗
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind17 m²
Maht37 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 37 m³
Kelder1 korrus · netopind 11 m² · EHR 111031131 ↗
Korruseid1
Netopind11 m²
Ehitisealune pind21 m²
Maht50 m³
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 50 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
20301:002:2380 2,84 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 15 034 € (0,53 €/m²)Holdre küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 212% kallimKinnistu 2089640 ↗ · Eraomand · registreeritud 29.11.2002
Katastriüksus
20302:001:0170 3,39 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 5 703 € (0,17 €/m²)Holdre küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 2560840 ↗ · Eraomand · registreeritud 12.04.1996
Koordinaadid
57.944589, 25.742813

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Tõrva vald325 €/m²−31% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 16 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Tõrva vald, II kv 2023: 469 €/m², 15 tehingutTõrva vald, III kv 2023: 338 €/m², 20 tehingutTõrva vald, IV kv 2023: 114 €/m², 10 tehingutTõrva vald, I kv 2024: 382 €/m², 11 tehingutTõrva vald, II kv 2024: 290 €/m², 9 tehingutTõrva vald, III kv 2024: 483 €/m², 13 tehingutTõrva vald, IV kv 2024: 51 €/m², 17 tehingutTõrva vald, I kv 2025: 173 €/m², 8 tehingutTõrva vald, II kv 2025: 296 €/m², 10 tehingutTõrva vald, III kv 2025: 325 €/m², 17 tehingutTõrva vald, IV kv 2025: 815 €/m², 14 tehingutTõrva vald, I kv 2026: 325 €/m², 16 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202616325
IV kv 202514815
III kv 202517325
II kv 202510296
I kv 20258173
IV kv 20241751
III kv 202413483
II kv 20249290
I kv 202411382
IV kv 202310114
III kv 202320338
II kv 202315469

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025382 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)342 €/m²22 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 68505 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.