ETENRU

Pinna tn 35, Narva linn

ValmisAiamaja

Pinna tn 35, Narva linn, postiindeks 21031. Hoone: aiamaja, ehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 37 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1998
Netopind37 m²
Korterid1
Kinnistu642 m²

Ehitus: Saun Valmis

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas—
Kasutusluba08.12.2021

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 4 dokumenti

Hoone ehitisregister

Aiamajaehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 37 m² · EHR 118002627 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind37 m²
Ehitisealune pind45 m²
Maht150 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik, laudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament, vaivundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 32 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik, laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundament, vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 150 m³ · kõrgus 4,1 m
Majandusehitisehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 29 m² · EHR 118002628 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind29 m²
Ehitisealune pind33 m²
Maht93 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 93 m³
Saunehitatud 2021 · 1 korrus · netopind 14 m² · EHR 121287530 ↗
Ehitusaasta2021
Korruseid1
Netopind14 m²
Ehitisealune pind19 m²
Maht71 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentvaivundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: vaivundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 71 m³ · kõrgus 4,2 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51103:007:0057 642 m² · ElamumaaMaksustamishind 16 114 € (25,10 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 311% kallimKinnistu 479809 ↗ · Eraomand · registreeritud 02.05.2001
Koordinaadid
59.396541, 28.156658

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 21031 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.