ETENRU

Sandri, Leipste küla, Saarde vald

Küün

Sandri, Leipste küla, Saarde vald, postiindeks 86209. Hoone: küün, ehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 88 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1920
Netopind88 m²
Korruseid1
Kinnistu6,12 ha

Hoone ehitisregister

Küünehitatud 1920 · 1 korrus · netopind 88 m² · EHR 103019311 ↗
Ehitusaasta1920
Korruseid1
Netopind88 m²
Ehitisealune pind94 m²
Maht290 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuspuit/laast
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: puit/laast · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 290 m³
Elamuehitatud 1955 · 1 korrus · netopind 81 m² · EHR 103019309 ↗
Ehitusaasta1955
Korruseid1
Netopind81 m²
Ehitisealune pind100 m²
Maht265 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 81 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 265 m³
Saun-lautehitatud 1955 · 1 korrus · netopind 37 m² · EHR 103019310 ↗
Ehitusaasta1955
Korruseid1
Netopind37 m²
Ehitisealune pind49 m²
Maht108 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 108 m³
Kelderehitatud 1955 · 1 korrus · netopind 13 m² · EHR 103019312 ↗
Ehitusaasta1955
Korruseid1
Netopind13 m²
Ehitisealune pind36 m²
Maht65 m³
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi
Välisseinlooduslik kivi
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: looduslik kivi · välissein: looduslik kivi · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 65 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
71102:002:0151 6,12 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 20 822 € (0,34 €/m²)Leipste küla maatulundusmaa mediaan 0,23 €/m², see kinnistu 48% kallimKinnistu 2343406 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.01.2001
Koordinaadid
58.147252, 24.987671

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025243 €/m²48 tehingut
Korter 2026 (seni)214 €/m²8 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 12% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 86209 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.