ETENRU

Sinika tn 19, Narva linn

Aiamaja

Sinika tn 19, Narva linn, postiindeks 21072. Hoone: aiamaja, ehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 47 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Ehitusaasta1998
Netopind47 m²
Korterid1
Kinnistu1 206 m²

Hoone ehitisregister

Aiamajaehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 47 m² · EHR 118005120 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind47 m²
Ehitisealune pind57 m²
Maht141 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 47 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 141 m³
Kasvuhooneehitatud 2004 · 1 korrus · netopind 26 m² · EHR 120649309 ↗
Ehitusaasta2004
Korruseid1
Netopind26 m²
Ehitisealune pind27 m²
Maht52 m³
Kandekonstruktsioonmetall
Välisseininfo puudub
Välisviimistlusinfo puudub
Katusinfo puudub
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: metall · välissein: info puudub · välisviimistlus: info puudub · katus: info puudub · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 52 m³ · kõrgus 2,0 m
Garaaž1 korrus · netopind 22 m² · EHR 120272164 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind25 m²
Maht69 m³
Kandekonstruktsioonpuit, tellis, tellis, väikeplokk
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit, tellis, tellis, väikeplokk · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 69 m³ · kõrgus 3,2 m
Saunehitatud 1998 · 1 korrus · netopind 12 m² · EHR 118005121 ↗
Ehitusaasta1998
Korruseid1
Netopind12 m²
Ehitisealune pind15 m²
Maht34 m³
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 34 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51107:027:0114 1 206 m² · ElamumaaMaksustamishind 5 789 € (4,80 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 21% odavamKinnistu 528309 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.01.2001
Koordinaadid
59.44052, 28.062394

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 2025426 €/m²738 tehingut
Korter 2026 (seni)407 €/m²251 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal langenud 4% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 21072 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.