ETENRU

Väike-Valge, Pilkuse küla, Otepää vald

Ehitus käibSaunahoone

Väike-Valge, Pilkuse küla, Otepää vald, postiindeks 67416. Ehitus käib: soojuspuurauk. Hoone: saunahoone, 1 korrus · netopind 185 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind185 m²
Korruseid1
Kinnistu1,51 ha

Ehitus: soojuspuurauk Ehitus käib

Taotlus23.04.2025
Ehitusluba21.05.2025
Ehitus algas28.11.2025
Kasutuslubaprognoos juuni 2026
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1391 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 7 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Objekti leht: kontaktid ja kõik dokumendid →

Osapooled ja seosed kes ehitab, kes tellib, kes projekteeris

Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette
Ehitaja (peatöövõtja)Firma nimi OÜMTR registreering
Omanik ja tellijaFirma nimi OÜMTR registreering
ProjekteerijaFirma nimi OÜMTR registreering
OmanikujärelevalveFirma nimi OÜMTR registreering

Load ja teatised 10 dokumenti

Hoone ehitisregister

Saunahoone1 korrus · netopind 185 m² · EHR 121430958 ↗
Korruseid1
Netopind185 m²
Ehitisealune pind240 m²
Maht1 272 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentvaivundament
Kütemaasoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: vaivundamentKüte: maasoojuspump · maht 1 272 m³ · kõrgus 7,3 m
Kuur1 korrus · netopind 124 m² · EHR 121381249 ↗
Korruseid1
Netopind124 m²
Ehitisealune pind129 m²
Maht497 m³
Kandekonstruktsioonpuit, metall
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: puit, metall · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal, plekk · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 497 m³ · kõrgus 6,1 m
Elamuehitatud 1948 · 2 korrust · netopind 75 m² · EHR 121306440 ↗
Ehitusaasta1948
Korruseid2
Netopind75 m²
Ehitisealune pind90 m²
Maht360 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 75 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 360 m³ · kõrgus 6,0 m

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
63602:002:1080 1,51 ha · ElamumaaMaksustamishind 6 627 € (0,44 €/m²)Pilkuse küla elamumaa mediaan 0,52 €/m², see kinnistu 15% odavamKinnistu 927940 ↗ · Eraomand · registreeritud 04.02.1999
Koordinaadid
58.051272, 26.533357

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Aastate kaupa

Korter 20251 199 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)1 792 €/m²13 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 49% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 67416 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.