ETENRU

Vesa, Mangu küla, Hiiumaa vald

Telkmajad 9 tk.

Vesa, Mangu küla, Hiiumaa vald, postiindeks 92220. Hoone: telkmajad 9 tk., 1 korrus · netopind 168 m². Äriregistris ei ole sellel aadressil ühtegi ettevõtet.

Netopind168 m²
Korruseid1
Kinnistu1,66 ha

Hoone ehitisregister

Telkmajad 9 tk.1 korrus · netopind 168 m² · EHR 120008365 ↗
Korruseid1
Netopind168 m²
Ehitisealune pind216 m²
Maht342 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentvaivundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: vaivundamentKüte: puudub · maht 342 m³
Abihoone1 korrus · netopind 59 m² · EHR 120008364 ↗
Korruseid1
Netopind59 m²
Ehitisealune pind65 m²
Maht207 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 207 m³
Olmehoone1 korrus · netopind 25 m² · EHR 120008536 ↗
Korruseid1
Netopind25 m²
Ehitisealune pind46 m²
Maht110 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteelektriotseküte
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: elektriotseküte · maht 110 m³
Puhkemajad 4 tk1 korrus · netopind 22 m² · EHR 121376469 ↗
Korruseid1
Netopind22 m²
Ehitisealune pind23 m²
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (palk)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (palk) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · kõrgus 3,2 m
Saun-abihoone1 korrus · netopind 20 m² · EHR 120008363 ↗
Korruseid1
Netopind20 m²
Ehitisealune pind40 m²
Maht108 m³
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 108 m³

Kinnistu ja maa Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
39201:004:0370 1,66 ha · ÄrimaaMaksustamishind 24 946 € (1,50 €/m²)Hiiumaa vald ärimaa mediaan 5,2 €/m², see kinnistu 71% odavamKinnistu 43633 ↗ · Eraomand · registreeritud 15.08.1995
Koordinaadid
59.032724, 22.583521

Maksustamishind ja sihtotstarve: Maa- ja Ruumiamet (kataster). Võrdlus piirkonna sama sihtotstarbega maa mediaaniga.

Hinnad piirkonnas tehingute andmebaas

Korterite mediaanhind, Hiiumaa vald832 €/m²+12% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Hiiumaa vald, II kv 2023: 743 €/m², 12 tehingutHiiumaa vald, III kv 2023: 861 €/m², 15 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2023: 445 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, I kv 2024: 537 €/m², 20 tehingutHiiumaa vald, II kv 2024: 745 €/m², 16 tehingutHiiumaa vald, III kv 2024: 724 €/m², 17 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2024: 720 €/m², 8 tehingutHiiumaa vald, I kv 2025: 763 €/m², 10 tehingutHiiumaa vald, II kv 2025: 1 216 €/m², 6 tehingutHiiumaa vald, III kv 2025: 811 €/m², 19 tehingutHiiumaa vald, IV kv 2025: 987 €/m², 14 tehingutHiiumaa vald, I kv 2026: 832 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 20267832
IV kv 202514987
III kv 202519811
II kv 202561 216
I kv 202510763
IV kv 20248720
III kv 202417724
II kv 202416745
I kv 202420537
IV kv 202316445
III kv 202315861
II kv 202312743

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Aastate kaupa

Korter 2025902 €/m²49 tehingut
Korter 2026 (seni)995 €/m²12 tehingut

Korteri ruutmeetri hind on 2026. aastal tõusnud 10% võrreldes 2025. aastaga.

Mediaanhind. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (hinnastatistika), seis 12.10.2026. Andmeid näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Maa ja kinnisvara hinnad kõigis omavalitsustes →

Ümbrus

Ettevõtted lähedal

Kõik ettevõtted postiindeksis 92220 →

Lähimad aadressid

Allikad: Maa- ja Ruumiamet (ADS, kataster, hinnastatistika), ehitisregister, äriregister. Eraisikuid ja füüsilisest isikust ettevõtjaid aadressilehtedel ei näidata.