ETENRU

Elamu, Järve tn 42, Mehikoorma alevik, Räpina vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuRäpina valdEHR 104027197

Ehitus algas 15.11.2023, ehitus on kestnud 35 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind124 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus—
Ehitusluba16.10.2023
Ehitus algas15.11.2023
Kasutuslubaprognoos okt 2024
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1337 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind124 m²
Ehitisealune pind142 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht592 m³
Kõrgus6,5 m
Ehitusaasta1947
EnergiaklassC149 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Räpina vald 402 €/m²
NimetusElamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katuskatusekivi
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 117 m²Kandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: katusekivi · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 592 m³ · kõrgus 6,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Räpina vald85 €/m²−78% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 9 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Räpina vald, III kv 2023: 387 €/m², 17 tehingutRäpina vald, IV kv 2023: 258 €/m², 11 tehingutRäpina vald, I kv 2024: 316 €/m², 12 tehingutRäpina vald, II kv 2024: 193 €/m², 8 tehingutRäpina vald, III kv 2024: 193 €/m², 9 tehingutRäpina vald, IV kv 2024: 265 €/m², 10 tehingutRäpina vald, I kv 2025: 279 €/m², 10 tehingutRäpina vald, II kv 2025: 373 €/m², 16 tehingutRäpina vald, III kv 2025: 318 €/m², 14 tehingutRäpina vald, IV kv 2025: 392 €/m², 13 tehingutRäpina vald, I kv 2026: 446 €/m², 8 tehingutRäpina vald, II kv 2026: 85 €/m², 9 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 2026985
I kv 20268446
IV kv 202513392
III kv 202514318
II kv 202516373
I kv 202510279
IV kv 202410265
III kv 20249193
II kv 20248193
I kv 202412316
IV kv 202311258
III kv 202317387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
70801:001:1322 1 247 m² · ElamumaaMaksustamishind 8 629 € (6,92 €/m²)Mehikoorma alevik elamumaa mediaan 4,74 €/m², see kinnistu 46% kallimKinnistu 2493704 ↗ · Eraomand · registreeritud 08.11.2024

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.