ETENRU

Veiselaut, Veski farm, Vao küla, Väike-Maarja vald

Ehitusluba olemasTootmine ja laduVäike-Maarja valdEHR 108031928

Ehitusluba 27.05.2026.

Netopind9 780 m²
Korruseid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba27.05.2026
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind9 780 m²
Ehitisealune pind10 070 m²
Korruseid1
Maht20 220 m³
Kõrgus11,7 m
Ehitusaasta2009
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Väike-Maarja vald 162 €/m²
Nimetusveiselaut
OtstarveLoomakasvatushoone, sealhulgas karuslooma- või linnukasvatus
Kandekonstruktsioonmetall, monteeritav raudbetoon, puit, muu, tellis
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), mitmekihiline teraspaneel, mitmekihiline raudbetoonpanee
Välisviimistluskrohv, puit (vooder), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusplekk, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
2 äri- või muu ruumiKandekonstruktsioon: metall, monteeritav raudbetoon, puit, muu, tellis · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), mitmekihiline teraspaneel, mitmekihiline raudbetoonpanee · välisviimistlus: krohv, puit (vooder), metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: plekk, plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 20 220 m³ · kõrgus 11,7 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Väike-Maarja vald162 €/m²−61% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 19 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Väike-Maarja vald, II kv 2023: 412 €/m², 18 tehingutVäike-Maarja vald, III kv 2023: 167 €/m², 18 tehingutVäike-Maarja vald, IV kv 2023: 122 €/m², 25 tehingutVäike-Maarja vald, I kv 2024: 265 €/m², 18 tehingutVäike-Maarja vald, II kv 2024: 265 €/m², 15 tehingutVäike-Maarja vald, III kv 2024: 145 €/m², 27 tehingutVäike-Maarja vald, IV kv 2024: 198 €/m², 14 tehingutVäike-Maarja vald, I kv 2025: 232 €/m², 11 tehingutVäike-Maarja vald, II kv 2025: 232 €/m², 21 tehingutVäike-Maarja vald, III kv 2025: 261 €/m², 17 tehingutVäike-Maarja vald, IV kv 2025: 176 €/m², 24 tehingutVäike-Maarja vald, I kv 2026: 162 €/m², 19 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202619162
IV kv 202524176
III kv 202517261
II kv 202521232
I kv 202511232
IV kv 202414198
III kv 202427145
II kv 202415265
I kv 202418265
IV kv 202325122
III kv 202318167
II kv 202318412

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
92701:001:0008 20,76 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 93 104 € (0,45 €/m²)Vao küla maatulundusmaa mediaan 0,25 €/m², see kinnistu 79% kallimKinnistu 3018531 ↗ · Eraomand · registreeritud 20.11.2001

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 5 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.