ETENRU

Elamu, Põrjaka, Paaduotsa küla, Märjamaa vald

ValmisEramu ja ridaelamuMärjamaa valdEHR 109011270

Ehitusluba 02.06.2025. Kasutusluba 24.07.2026.

Netopind182 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis24.07.2026
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba02.06.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba24.07.2026

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind182 m²
Ehitisealune pind447 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht1 657 m³
Ehitusaasta1930
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Märjamaa vald 397 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, monoliitne raudbetoon, puit
Välisseinpalk, looduslik kivi
Välisviimistluspuit (vooder), looduslik kivi
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 korter, 5 tuba, 182 m²Kandekonstruktsioon: looduslik kivi, monoliitne raudbetoon, puit · välissein: palk, looduslik kivi · välisviimistlus: puit (vooder), looduslik kivi · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 1 657 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Märjamaa vald229 €/m²−40% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 7 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Märjamaa vald, III kv 2023: 381 €/m², 20 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2023: 352 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, I kv 2024: 497 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2024: 279 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, III kv 2024: 875 €/m², 11 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2024: 297 €/m², 23 tehingutMärjamaa vald, I kv 2025: 69 €/m², 9 tehingutMärjamaa vald, II kv 2025: 521 €/m², 19 tehingutMärjamaa vald, IV kv 2025: 628 €/m², 8 tehingutMärjamaa vald, I kv 2026: 401 €/m², 16 tehingutMärjamaa vald, II kv 2026: 229 €/m², 7 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 20267229
I kv 202616401
IV kv 20258628
III kv 20254—
II kv 202519521
I kv 2025969
IV kv 202423297
III kv 202411875
II kv 202416279
I kv 202416497
IV kv 202311352
III kv 202320381

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
50403:001:0230 20,28 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 88 513 € (0,44 €/m²)Paaduotsa küla maatulundusmaa mediaan 0,21 €/m², see kinnistu 108% kallimKinnistu 521537 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.02.1998

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.