ETENRU

Üksikelamu, Taevakaare tee 6, Taevaskoja küla, Põlva vald

Ehitusluba olemasKortermajaPõlva valdEHR 110008195

Ehitusluba 03.12.2024.

Netopind153 m²
Korruseid2
Korterid3
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba03.12.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind153 m²
Ehitisealune pind103 m²
Korruseid2
Korterid3
Maht543 m³
Ehitusaasta1973
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Põlva vald 631 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
3 korterit, 1–4 tuba, 25–76 m², mediaan 43 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 543 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Põlva vald693 €/m²−17% alates I kv 2023 · IV kv 2025 · 33 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000II 23IV 23II 24IV 24II 25IV 25Põlva vald, I kv 2023: 832 €/m², 17 tehingutPõlva vald, II kv 2023: 730 €/m², 30 tehingutPõlva vald, III kv 2023: 671 €/m², 36 tehingutPõlva vald, IV kv 2023: 802 €/m², 19 tehingutPõlva vald, I kv 2024: 759 €/m², 22 tehingutPõlva vald, II kv 2024: 571 €/m², 22 tehingutPõlva vald, III kv 2024: 528 €/m², 33 tehingutPõlva vald, IV kv 2024: 730 €/m², 35 tehingutPõlva vald, I kv 2025: 677 €/m², 34 tehingutPõlva vald, II kv 2025: 601 €/m², 34 tehingutPõlva vald, III kv 2025: 774 €/m², 45 tehingutPõlva vald, IV kv 2025: 693 €/m², 33 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
IV kv 202533693
III kv 202545774
II kv 202534601
I kv 202534677
IV kv 202435730
III kv 202433528
II kv 202422571
I kv 202422759
IV kv 202319802
III kv 202336671
II kv 202330730
I kv 202317832

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. I kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
62201:001:2151 3 195 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 933 € (2,17 €/m²)Taevaskoja küla elamumaa mediaan 2,21 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 02.08.2024

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.