ETENRU

Elamu, Pargiääre, Uue-Antsla küla, Antsla vald

Ehitusluba olemasKortermajaAntsla valdEHR 113013715

Ehitusluba 02.10.2025.

Netopind258 m²
Korruseid2
Korterid4
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus04.07.2025
Ehitusluba02.10.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind258 m²
Ehitisealune pind145 m²
Korruseid2
Korterid4
Maht959 m³
Ehitusaasta1966
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Antsla vald 156 €/m²
Nimetuselamu
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioontellis
Välisseintellis, väikeplokk
Välisviimistluskeraamiline tellis
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
4 korterit, 3 tuba, 50 m², mediaan 50 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: tellis, väikeplokk · välisviimistlus: keraamiline tellis · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 959 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Antsla vald202 €/m²−46% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0100200300400III 23I 24III 24I 25III 25I 26Antsla vald, II kv 2023: 372 €/m², 9 tehingutAntsla vald, III kv 2023: 170 €/m², 8 tehingutAntsla vald, IV kv 2023: 118 €/m², 9 tehingutAntsla vald, I kv 2024: 199 €/m², 8 tehingutAntsla vald, II kv 2024: 251 €/m², 13 tehingutAntsla vald, III kv 2024: 83 €/m², 20 tehingutAntsla vald, IV kv 2024: 182 €/m², 10 tehingutAntsla vald, II kv 2025: 166 €/m², 8 tehingutAntsla vald, III kv 2025: 117 €/m², 19 tehingutAntsla vald, IV kv 2025: 45 €/m², 15 tehingutAntsla vald, I kv 2026: 202 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611202
IV kv 20251545
III kv 202519117
II kv 20258166
I kv 20254—
IV kv 202410182
III kv 20242083
II kv 202413251
I kv 20248199
IV kv 20239118
III kv 20238170
II kv 20239372

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
14201:001:0734 2 318 m² · ElamumaaMaksustamishind 2 805 € (1,21 €/m²)Uue-Antsla küla elamumaa mediaan 0,65 €/m², see kinnistu 86% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 28.05.2021

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 4 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.