ETENRU

Üksikelamu, Rüütli tee 6, Kirumpää küla, Võru vald

ValmisEramu ja ridaelamuVõru valdEHR 113018703

Ehitusluba 21.11.2022. Kasutusluba 17.08.2023.

Netopind100 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis17.08.2023
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus29.10.2022
Ehitusluba21.11.2022
Ehitus algas—
Kasutusluba17.08.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind100 m²
Ehitisealune pind127 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht520 m³
Kõrgus4,9 m
Ehitusaasta1975
EnergiaklassC182 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Võru vald 615 €/m²
NimetusÜksikelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonväike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, tellis, puit
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik, tellis
Välisviimistluspuit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 4 tuba, 100 m²Kandekonstruktsioon: väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon, tellis, puit · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms), vahetäitega sõrestik, tellis · välisviimistlus: puit (vooder), fassaadiplaat (seal hulgas tsementkiudplaat) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 520 m³ · kõrgus 4,9 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Võru vald689 €/m²+4% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
02004006008001 000III 23I 24III 24I 25III 25I 26Võru vald, II kv 2023: 665 €/m², 16 tehingutVõru vald, III kv 2023: 852 €/m², 12 tehingutVõru vald, IV kv 2023: 296 €/m², 21 tehingutVõru vald, I kv 2024: 688 €/m², 15 tehingutVõru vald, II kv 2024: 287 €/m², 21 tehingutVõru vald, III kv 2024: 563 €/m², 20 tehingutVõru vald, IV kv 2024: 525 €/m², 16 tehingutVõru vald, I kv 2025: 447 €/m², 18 tehingutVõru vald, II kv 2025: 614 €/m², 13 tehingutVõru vald, III kv 2025: 638 €/m², 15 tehingutVõru vald, IV kv 2025: 502 €/m², 10 tehingutVõru vald, I kv 2026: 689 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202615689
IV kv 202510502
III kv 202515638
II kv 202513614
I kv 202518447
IV kv 202416525
III kv 202420563
II kv 202421287
I kv 202415688
IV kv 202321296
III kv 202312852
II kv 202316665

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
91802:003:0040 814 m² · ElamumaaMaksustamishind 6 447 € (7,92 €/m²)Kirumpää küla elamumaa mediaan 7,92 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 534941 ↗ · Eraomand · registreeritud 03.09.1998

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 5 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.