ETENRU

Hostel, Loode tn 3/2, Valga linn, Valga vald

ValmisMuuValga valdEHR 120583967

Ehitusluba 17.10.2025. Kasutusluba 13.01.2026.

Netopind1 709 m²
Korruseid5
Valmis13.01.2026
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus24.03.2025
Ehitusluba17.10.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba13.01.2026

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind1 709 m²
Ehitisealune pind475 m²
Korruseid5
Maht7 320 m³
Kõrgus19,0 m
Ehitusaasta2011
EnergiaklassC214 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Valga vald 284 €/m²
NimetusHostel
OtstarveHostel
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, tehisplaat, muu
Välisseintellis, väikeplokk, muu
Välisviimistlusmuu
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentvaivundament
Küteelektriotseküte, soojuspump
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, tehisplaat, muu · välissein: tellis, väikeplokk, muu · välisviimistlus: muu · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: vaivundamentKüte: elektriotseküte, soojuspump · maht 7 320 m³ · kõrgus 19,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Valga vald182 €/m²−33% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 27 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Valga vald, III kv 2023: 273 €/m², 68 tehingutValga vald, IV kv 2023: 274 €/m², 68 tehingutValga vald, I kv 2024: 184 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2024: 274 €/m², 58 tehingutValga vald, III kv 2024: 312 €/m², 54 tehingutValga vald, IV kv 2024: 356 €/m², 43 tehingutValga vald, I kv 2025: 333 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2025: 344 €/m², 48 tehingutValga vald, III kv 2025: 288 €/m², 60 tehingutValga vald, IV kv 2025: 368 €/m², 45 tehingutValga vald, I kv 2026: 303 €/m², 46 tehingutValga vald, II kv 2026: 182 €/m², 27 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202627182
I kv 202646303
IV kv 202545368
III kv 202560288
II kv 202548344
I kv 202544333
IV kv 202443356
III kv 202454312
II kv 202458274
I kv 202444184
IV kv 202368274
III kv 202368273

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Load ja teatised 10 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.