ETENRU

Saun, Palmi, Selja küla, Viru-Nigula vald

ValmisAvalik hooneViru-Nigula valdEHR 121324085

Kasutusluba 19.06.2023.

Netopind26 m²
Korruseid1
Valmis19.06.2023
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba19.06.2023

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind26 m²
Ehitisealune pind38 m²
Korruseid1
Kõrgus4,6 m
Ehitusaasta2023
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viru-Nigula vald 240 €/m²
Nimetussaun
OtstarveElamu, kooli vms abihoone
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentvaivundament
Kütemuu
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, puit, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: vaivundamentKüte: muu · kõrgus 4,6 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viru-Nigula vald250 €/m²+14% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 32 tehingut
Näita graafikut
0100200300III 23I 24III 24I 25III 25I 26Viru-Nigula vald, II kv 2023: 219 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2023: 195 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2023: 199 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2024: 187 €/m², 20 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2024: 260 €/m², 29 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2024: 179 €/m², 34 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2024: 161 €/m², 38 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2025: 224 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, II kv 2025: 192 €/m², 23 tehingutViru-Nigula vald, III kv 2025: 185 €/m², 31 tehingutViru-Nigula vald, IV kv 2025: 232 €/m², 22 tehingutViru-Nigula vald, I kv 2026: 250 €/m², 32 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202632250
IV kv 202522232
III kv 202531185
II kv 202523192
I kv 202531224
IV kv 202438161
III kv 202434179
II kv 202429260
I kv 202420187
IV kv 202329199
III kv 202338195
II kv 202331219

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
90201:001:0179 1,42 ha · ElamumaaMaksustamishind 5 550 € (0,39 €/m²)Selja küla elamumaa mediaan 0,63 €/m², see kinnistu 38% odavamKinnistu 459431 ↗ · Eraomand · registreeritud 06.02.2009

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.