ETENRU

Viilhall, Turbavälja, Väike-Nõmmküla / Persåker, Lääne-Nigula vald

Ehitus käibTootmine ja laduLääne-Nigula valdEHR 121394668

Ehitus algas 20.12.2022, ehitus on kestnud 46 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind192 m²
Korruseid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus28.11.2022
Ehitusluba20.12.2022
Ehitus algas20.12.2022
Kasutuslubaprognoos sept 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 90 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 9 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind192 m²
Ehitisealune pind199 m²
Korruseid1
Maht1 183 m³
Kõrgus6,9 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Lääne-Nigula vald 489 €/m²
NimetusViilhall
OtstarveMuu garaaž
Kandekonstruktsioonmonoliitne raudbetoon, metall
Välisseinmuu
Välisviimistlusmuu
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monoliitne raudbetoon, metall · välissein: muu · välisviimistlus: muu · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: puudub · maht 1 183 m³ · kõrgus 6,9 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Lääne-Nigula vald489 €/m²+112% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Lääne-Nigula vald, II kv 2023: 231 €/m², 23 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2023: 271 €/m², 26 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2023: 437 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2024: 304 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2024: 379 €/m², 29 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2024: 297 €/m², 21 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2024: 213 €/m², 25 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2025: 396 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, II kv 2025: 441 €/m², 18 tehingutLääne-Nigula vald, III kv 2025: 510 €/m², 20 tehingutLääne-Nigula vald, IV kv 2025: 318 €/m², 13 tehingutLääne-Nigula vald, I kv 2026: 489 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202611489
IV kv 202513318
III kv 202520510
II kv 202518441
I kv 202513396
IV kv 202425213
III kv 202421297
II kv 202429379
I kv 202420304
IV kv 202321437
III kv 202326271
II kv 202323231

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
52001:002:0038 2,70 ha · TootmismaaMaksustamishind 8 100 € (0,30 €/m²)Väike-Nõmmküla / Persåker tootmismaa mediaan 0,3 €/m², see kinnistu samal tasemelKinnistu 1226232 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.10.2000

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.