ETENRU

SP Valga autotrafopunkt, Jaama pst 18, Valga linn, Valga vald

Ehitusluba olemasMuuValga valdEHR 121414612

Ehitusluba 18.06.2024.

Netopind94 m²
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus05.12.2023
Ehitusluba18.06.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind94 m²
Ehitisealune pind94 m²
Kõrgus3,5 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Valga vald 284 €/m²
NimetusSP Valga hoone
OtstarveMuu erihoone
Kandekonstruktsioonmuu
Välisseinmuu
Välisviimistlusmetall (seal hulgas plekk või profiilplekk)
Katusmuu
Vundamentmuu
Kütepuudub
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: muu · välissein: muu · välisviimistlus: metall (seal hulgas plekk või profiilplekk) · katus: muu · vundament: muuKüte: puudub · kõrgus 3,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Valga vald182 €/m²−33% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 27 tehingut
Näita graafikut
0100200300400IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Valga vald, III kv 2023: 273 €/m², 68 tehingutValga vald, IV kv 2023: 274 €/m², 68 tehingutValga vald, I kv 2024: 184 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2024: 274 €/m², 58 tehingutValga vald, III kv 2024: 312 €/m², 54 tehingutValga vald, IV kv 2024: 356 €/m², 43 tehingutValga vald, I kv 2025: 333 €/m², 44 tehingutValga vald, II kv 2025: 344 €/m², 48 tehingutValga vald, III kv 2025: 288 €/m², 60 tehingutValga vald, IV kv 2025: 368 €/m², 45 tehingutValga vald, I kv 2026: 303 €/m², 46 tehingutValga vald, II kv 2026: 182 €/m², 27 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202627182
I kv 202646303
IV kv 202545368
III kv 202560288
II kv 202548344
I kv 202544333
IV kv 202443356
III kv 202454312
II kv 202458274
I kv 202444184
IV kv 202368274
III kv 202368273

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
85401:009:2311 22,72 ha · TranspordimaaMaksustamishind 29 532 € (0,13 €/m²)Kinnistu 2105440 ↗ · Eraomand · registreeritud 17.02.2006

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.