ETENRU

Lasteaed, Tehnika tn 12/1, Türi linn, Türi vald

ValmisAvalik hooneTüri valdEHR 121426734

Ehitus algas 31.10.2024. Kasutusluba 18.11.2025.

Netopind719 m²
Korruseid2
Valmis18.11.2025
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus24.07.2024
Ehitusluba06.08.2024
Ehitus algas31.10.2024
Kasutusluba18.11.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind719 m²
Ehitisealune pind426 m²
Korruseid2
Maht3 660 m³
Kõrgus12,3 m
Ehitusaasta2025
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Türi vald 450 €/m²
NimetusLasteaed
OtstarveLastehoid, lasteaed, lasteaed-algkool
Kandekonstruktsioonmonteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütekaugküte
Ventilatsioonmehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega
1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: monteeritav raudbetoon, väike- või suurplokk, näiteks vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: kaugküte · ventilatsioon: mehaaniline sissepuhe ja väljatõmme soojustagastusega · maht 3 660 m³ · kõrgus 12,3 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Türi vald485 €/m²−5% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 17 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Türi vald, II kv 2023: 510 €/m², 27 tehingutTüri vald, III kv 2023: 498 €/m², 24 tehingutTüri vald, IV kv 2023: 456 €/m², 31 tehingutTüri vald, I kv 2024: 562 €/m², 32 tehingutTüri vald, II kv 2024: 568 €/m², 17 tehingutTüri vald, III kv 2024: 385 €/m², 38 tehingutTüri vald, IV kv 2024: 276 €/m², 29 tehingutTüri vald, I kv 2025: 403 €/m², 19 tehingutTüri vald, II kv 2025: 534 €/m², 42 tehingutTüri vald, III kv 2025: 449 €/m², 41 tehingutTüri vald, IV kv 2025: 595 €/m², 24 tehingutTüri vald, I kv 2026: 485 €/m², 17 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202617485
IV kv 202524595
III kv 202541449
II kv 202542534
I kv 202519403
IV kv 202429276
III kv 202438385
II kv 202417568
I kv 202432562
IV kv 202331456
III kv 202324498
II kv 202327510

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Load ja teatised 4 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.