ETENRU

Väikeelamu, Väikesaare tn 9, Narva linn

Ehitus käibEramu ja ridaelamuNarva linnEHR 121444567

Ehitus algas 29.09.2025, ehitus on kestnud 13 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind113 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus—
Ehitusluba08.08.2025
Ehitus algas29.09.2025
Kasutuslubaprognoos sept 2026
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1338 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind113 m²
Ehitisealune pind83 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht674 m³
Kõrgus8,4 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Narva linn 407 €/m²
NimetusVäikeelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-vesi soojuspump
Ventilatsioonmehaaniline väljatõmme soojustagastusega (väljatõmbeõhu soojuspump)
1 korter, 3 tuba, 113 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-vesi soojuspump · ventilatsioon: mehaaniline väljatõmme soojustagastusega (väljatõmbeõhu soojuspump) · maht 674 m³ · kõrgus 8,4 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Narva linn414 €/m²−21% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 88 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Narva linn, III kv 2023: 525 €/m², 208 tehingutNarva linn, IV kv 2023: 521 €/m², 209 tehingutNarva linn, I kv 2024: 496 €/m², 195 tehingutNarva linn, II kv 2024: 514 €/m², 199 tehingutNarva linn, III kv 2024: 519 €/m², 183 tehingutNarva linn, IV kv 2024: 467 €/m², 190 tehingutNarva linn, I kv 2025: 428 €/m², 191 tehingutNarva linn, II kv 2025: 453 €/m², 160 tehingutNarva linn, III kv 2025: 413 €/m², 188 tehingutNarva linn, IV kv 2025: 407 €/m², 199 tehingutNarva linn, I kv 2026: 402 €/m², 163 tehingutNarva linn, II kv 2026: 414 €/m², 88 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202688414
I kv 2026163402
IV kv 2025199407
III kv 2025188413
II kv 2025160453
I kv 2025191428
IV kv 2024190467
III kv 2024183519
II kv 2024199514
I kv 2024195496
IV kv 2023209521
III kv 2023208525

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51104:005:0080 604 m² · ElamumaaMaksustamishind 20 500 € (33,94 €/m²)Narva linn elamumaa mediaan 6,1 €/m², see kinnistu 456% kallimKinnistu 36109 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.02.1998

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.