ETENRU

Elamu, Kaasiku tn 18, Jõhvi linn, Jõhvi vald

Ehitusluba olemasAbihooneJõhvi valdEHR 102024774

Ehitusluba 05.09.2023.

Netopind110 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus13.07.2023
Ehitusluba05.09.2023
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind110 m²
Ehitisealune pind68 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht401 m³
Ehitusaasta1959
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Jõhvi vald 435 €/m²
Nimetuselamu-garaaž
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpuit
Välisviimistluspuit
Katuseterniit
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 5 tuba, 95 m² · 1 äri- või muu ruumKandekonstruktsioon: puit · välissein: puit · välisviimistlus: puit · katus: eterniit · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 401 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Jõhvi vald434 €/m²−7% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 59 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Jõhvi vald, II kv 2023: 468 €/m², 74 tehingutJõhvi vald, III kv 2023: 463 €/m², 89 tehingutJõhvi vald, IV kv 2023: 398 €/m², 74 tehingutJõhvi vald, I kv 2024: 522 €/m², 48 tehingutJõhvi vald, II kv 2024: 510 €/m², 54 tehingutJõhvi vald, III kv 2024: 444 €/m², 65 tehingutJõhvi vald, IV kv 2024: 536 €/m², 50 tehingutJõhvi vald, I kv 2025: 403 €/m², 59 tehingutJõhvi vald, II kv 2025: 453 €/m², 45 tehingutJõhvi vald, III kv 2025: 478 €/m², 80 tehingutJõhvi vald, IV kv 2025: 519 €/m², 58 tehingutJõhvi vald, I kv 2026: 434 €/m², 59 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202659434
IV kv 202558519
III kv 202580478
II kv 202545453
I kv 202559403
IV kv 202450536
III kv 202465444
II kv 202454510
I kv 202448522
IV kv 202374398
III kv 202389463
II kv 202374468

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
25101:001:0943 856 m² · ElamumaaMaksustamishind 13 893 € (16,23 €/m²)Jõhvi linn elamumaa mediaan 14,78 €/m², see kinnistu 10% kallimKinnistu 279208 ↗ · Eraomand · registreeritud 27.05.2020

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.