ETENRU

Üksikelamu, Urve põik 2, Kilingi-Nõmme linn, Saarde vald

ValmisEramu ja ridaelamuSaarde valdEHR 103006419

Kasutusluba 26.01.2026.

Netopind116 m²
Korruseid2
Korterid1
Valmis26.01.2026
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba26.01.2026

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind116 m²
Ehitisealune pind118 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht499 m³
Kõrgus8,6 m
Ehitusaasta1968
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Saarde vald 214 €/m²
NimetusÜksikelamu
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinlaudis
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump
Ventilatsioonloomulik ventilatsioon
1 korter, 4 tuba, 116 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: laudis · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump · ventilatsioon: loomulik ventilatsioon · maht 499 m³ · kõrgus 8,6 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Saarde vald276 €/m²+55% alates I kv 2023 · III kv 2025 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300I 23III 23I 24III 24I 25III 25Saarde vald, I kv 2023: 178 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2023: 234 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2023: 130 €/m², 9 tehingutSaarde vald, IV kv 2023: 231 €/m², 14 tehingutSaarde vald, I kv 2024: 77 €/m², 9 tehingutSaarde vald, II kv 2024: 278 €/m², 10 tehingutSaarde vald, III kv 2024: 230 €/m², 17 tehingutSaarde vald, IV kv 2024: 98 €/m², 7 tehingutSaarde vald, I kv 2025: 205 €/m², 8 tehingutSaarde vald, II kv 2025: 244 €/m², 17 tehingutSaarde vald, III kv 2025: 276 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
III kv 202518276
II kv 202517244
I kv 20258205
IV kv 2024798
III kv 202417230
II kv 202410278
I kv 2024977
IV kv 202314231
III kv 20239130
II kv 202310234
I kv 20239178

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. IV kv 2025 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
30601:005:0063 1 372 m² · ElamumaaMaksustamishind 3 595 € (2,62 €/m²)Kilingi-Nõmme linn elamumaa mediaan 2,26 €/m², see kinnistu 16% kallimKinnistu 12816050 ↗ · Eraomand · registreeritud 26.05.2006

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 1 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.