ETENRU

Korter Elamu, Vana tn 67, Vändra alev, Põhja-Pärnumaa vald

ValmisKortermajaPõhja-Pärnumaa valdEHR 103036668

Ehitusluba 07.07.2025. Kasutusluba 22.07.2025.

Netopind300 m²
Korruseid2
Korterid6
Valmis22.07.2025
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba07.07.2025
Ehitus algas—
Kasutusluba22.07.2025

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind300 m²
Ehitisealune pind215 m²
Korruseid2
Korterid6
Maht1 284 m³
Ehitusaasta1948
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Põhja-Pärnumaa vald 388 €/m²
Nimetuskorter Elamu
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinpalk
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusmuu
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump
Ventilatsioonpuudub
6 korterit, 1–3 tuba, 30–73 m², mediaan 48 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: palk · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: muu · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit, õhk-õhk soojuspump · ventilatsioon: puudub · maht 1 284 m³

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Põhja-Pärnumaa vald326 €/m²−16% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 18 tehingut
Näita graafikut
0100200300400500III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põhja-Pärnumaa vald, II kv 2023: 387 €/m², 22 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2023: 250 €/m², 29 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2023: 369 €/m², 35 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2024: 386 €/m², 26 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2024: 421 €/m², 36 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2024: 404 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2024: 235 €/m², 20 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2025: 314 €/m², 8 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, II kv 2025: 490 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, III kv 2025: 340 €/m², 30 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, IV kv 2025: 412 €/m², 28 tehingutPõhja-Pärnumaa vald, I kv 2026: 326 €/m², 18 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202618326
IV kv 202528412
III kv 202530340
II kv 202528490
I kv 20258314
IV kv 202420235
III kv 202428404
II kv 202436421
I kv 202426386
IV kv 202335369
III kv 202329250
II kv 202322387

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
93101:003:0082 1 412 m² · ElamumaaMaksustamishind 5 464 € (3,87 €/m²)Vändra alev elamumaa mediaan 3,47 €/m², see kinnistu 12% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 03.04.1997

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 2 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.