ETENRU

Omapuhasti, Saareotsa, Oiu küla, Viljandi vald

ValmisTootmine ja laduViljandi valdEHR 112000670

Kasutusluba 01.12.2021.

Netopind190 m²
Korruseid1
Korterid1
Valmis01.12.2021
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

  1. Planeerimine—
  2. Ehitusluba—
  3. Ehitus algas—
  4. Kasutusluba01.12.2021

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind190 m²
Ehitisealune pind232 m²
Korruseid1
Korterid1
Maht744 m³
Kõrgus4,5 m
Ehitusaasta1975
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Viljandi vald 584 €/m²
NimetusELAMU-REHI-LAUT
OtstarveÜksikelamu
Kandekonstruktsioonlooduslik kivi, puit
Välisseinlaudis, looduslik kivi
Välisviimistluspuit (vooder), looduslik kivi
Katusplaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat)
Vundamentmadalvundament
Küteahi, kamin, pliit
1 korter, 1 tuba, 96 m²Kandekonstruktsioon: looduslik kivi, puit · välissein: laudis, looduslik kivi · välisviimistlus: puit (vooder), looduslik kivi · katus: plaatmaterjal (seal hulgas tsementkiudplaat) · vundament: madalvundamentKüte: ahi, kamin, pliit · maht 744 m³ · kõrgus 4,5 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Viljandi vald590 €/m²+10% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 15 tehingut
Näita graafikut
0200400600IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Viljandi vald, III kv 2023: 536 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2023: 240 €/m², 25 tehingutViljandi vald, I kv 2024: 324 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2024: 405 €/m², 19 tehingutViljandi vald, III kv 2024: 573 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2024: 504 €/m², 14 tehingutViljandi vald, I kv 2025: 457 €/m², 27 tehingutViljandi vald, II kv 2025: 569 €/m², 36 tehingutViljandi vald, III kv 2025: 286 €/m², 23 tehingutViljandi vald, IV kv 2025: 427 €/m², 21 tehingutViljandi vald, I kv 2026: 521 €/m², 20 tehingutViljandi vald, II kv 2026: 590 €/m², 15 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202615590
I kv 202620521
IV kv 202521427
III kv 202523286
II kv 202536569
I kv 202527457
IV kv 202414504
III kv 202423573
II kv 202419405
I kv 202420324
IV kv 202325240
III kv 202323536

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
32802:003:0090 31,64 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 100 886 € (0,32 €/m²)Oiu küla maatulundusmaa mediaan 0,16 €/m², see kinnistu 99% kallimKinnistu 55239 ↗ · Eraomand · registreeritud 25.04.1995

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.