ETENRU

8 KRT.ELAMU, Rahu tee 6, Lustivere küla, Põltsamaa vald

Ehitusluba olemasKortermajaPõltsamaa valdEHR 114009629

Ehitusluba 15.07.2024.

Netopind838 m²
Korruseid2
Korterid8
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava

Taotlus—
Ehitusluba15.07.2024
Ehitus algas—
Kasutusluba—

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind838 m²
Ehitisealune pind374 m²
Korruseid2
Korterid8
Maht2 967 m³
Kõrgus8,0 m
Ehitusaasta1975
EnergiaklassG322 kWh/m² aastas
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Põltsamaa vald 510 €/m²
Nimetus8 KRT.ELAMU
OtstarveMuu kolme või enama korteriga elamu
Kandekonstruktsioontellis
Välisseinväike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms)
Välisviimistluskrohv
Katusbituumen või PVC plaat või rullmaterjal
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump
8 korterit, 3–4 tuba, 63–72 m², mediaan 69 m²Kandekonstruktsioon: tellis · välissein: väike- või suurplokk (vaht, mull, kergkruus, kärg, betoon jms) · välisviimistlus: krohv · katus: bituumen või PVC plaat või rullmaterjal · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump · maht 2 967 m³ · kõrgus 8,0 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Põltsamaa vald510 €/m²+35% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 23 tehingut
Näita graafikut
0200400600III 23I 24III 24I 25III 25I 26Põltsamaa vald, II kv 2023: 377 €/m², 21 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2023: 369 €/m², 30 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2023: 345 €/m², 28 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2024: 384 €/m², 20 tehingutPõltsamaa vald, II kv 2024: 501 €/m², 23 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2024: 380 €/m², 21 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2024: 486 €/m², 31 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2025: 388 €/m², 22 tehingutPõltsamaa vald, II kv 2025: 464 €/m², 33 tehingutPõltsamaa vald, III kv 2025: 418 €/m², 31 tehingutPõltsamaa vald, IV kv 2025: 385 €/m², 28 tehingutPõltsamaa vald, I kv 2026: 510 €/m², 23 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 202623510
IV kv 202528385
III kv 202531418
II kv 202533464
I kv 202522388
IV kv 202431486
III kv 202421380
II kv 202423501
I kv 202420384
IV kv 202328345
III kv 202330369
II kv 202321377

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
61606:001:0950 2 401 m² · ElamumaaMaksustamishind 4 658 € (1,94 €/m²)Lustivere küla elamumaa mediaan 1,52 €/m², see kinnistu 28% kallimKinnistu korteriomand ↗ · Eraomand · registreeritud 03.03.1999

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.