ETENRU

SUVILA, Uue-Juusa, Sihva küla, Otepää vald

Ehitus käibEramu ja ridaelamuOtepää valdEHR 120835877

Ehitus algas 05.09.2022, ehitus on kestnud 50 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

Netopind104 m²
Korruseid2
Korterid1
NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas05.09.2022
Kasutuslubaprognoos aug 2023
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 1336 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 11 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Netopind104 m²
Ehitisealune pind90 m²
Korruseid2
Korterid1
Maht403 m³
Kõrgus6,4 m
Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Otepää vald 1 792 €/m²
NimetusSUVILA
OtstarveSuvila, aiamaja
Kandekonstruktsioonpuit
Välisseinvahetäitega sõrestik
Välisviimistluspuit (vooder)
Katusplekk
Vundamentmadalvundament
Kütesoojuspump, ahi, kamin, pliit
1 korter, 3 tuba, 104 m²Kandekonstruktsioon: puit · välissein: vahetäitega sõrestik · välisviimistlus: puit (vooder) · katus: plekk · vundament: madalvundamentKüte: soojuspump, ahi, kamin, pliit · maht 403 m³ · kõrgus 6,4 m

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Otepää vald1 894 €/m²+158% alates III kv 2023 · II kv 2026 · 5 tehingut
Näita graafikut
05001 0001 5002 000IV 23II 24IV 24II 25IV 25II 26Otepää vald, III kv 2023: 733 €/m², 8 tehingutOtepää vald, IV kv 2023: 519 €/m², 8 tehingutOtepää vald, I kv 2024: 784 €/m², 11 tehingutOtepää vald, II kv 2024: 680 €/m², 16 tehingutOtepää vald, III kv 2024: 506 €/m², 11 tehingutOtepää vald, IV kv 2024: 574 €/m², 11 tehingutOtepää vald, I kv 2025: 940 €/m², 7 tehingutOtepää vald, II kv 2025: 536 €/m², 8 tehingutOtepää vald, III kv 2025: 1 263 €/m², 25 tehingutOtepää vald, IV kv 2025: 369 €/m², 9 tehingutOtepää vald, I kv 2026: 1 655 €/m², 8 tehingutOtepää vald, II kv 2026: 1 894 €/m², 5 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
II kv 202651 894
I kv 202681 655
IV kv 20259369
III kv 2025251 263
II kv 20258536
I kv 20257940
IV kv 202411574
III kv 202411506
II kv 202416680
I kv 202411784
IV kv 20238519
III kv 20238733

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
63601:002:0974 4,57 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 5 641 € (0,12 €/m²)Sihva küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 27% odavamKinnistu 396740 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.03.2006
Katastriüksus
63601:002:3551 3,01 ha · MaatulundusmaaMaksustamishind 3 881 € (0,13 €/m²)Sihva küla maatulundusmaa mediaan 0,17 €/m², see kinnistu 24% odavamKinnistu 1648840 ↗ · Eraomand · registreeritud 11.08.2005

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 3 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.