ETENRU

ENEFIT282 - õlitehas: retordihoone koos galerii ja kondensatsioonialaga, Keskterritooriumi, Auvere küla, Narva-Jõesuu linn

Ehitus käibTootmine ja laduNarva-Jõesuu linnEHR 121312529

Ehitus algas 20.05.2022, ehitus on kestnud 53 kuud. Ehitusetappide prognoos on allpool ajakavas.

NavigeeriWaze

Ehituse ajakava prognoos

Taotlus—
Ehitusluba—
Ehitus algas20.05.2022
Kasutuslubaprognoos dets 2022
Ehitusgraafik, osapooled ja kontaktid on Radar 2 ja Radar 3 paketis. Vaata pakette

Prognoositud valmimine on möödas, kasutusluba pole veel registris. Tõenäoliselt käivad viimistlus ja välistööd.

Vundament ja sokkel
Karkass ja kandekonstruktsioonid
Katus
Aknad ja välisuksed
Fassaad ja välisseinad
Tehnosüsteemid
Põrandad ja vaheseinad
Siseviimistlus ja maalritööd
Välistööd ja haljastus

Prognoos ehituse algusest ja 45 sarnase hoone tegelikust ehitusajast, kogukestus umbes 7 kuud. Kollane joon: täna. Tegelik graafik sõltub ehitajast.

Inimesed ja kontaktid ehitisregistri dokumentidest

Laen…

Hoone ehitisregister ja ehitusluba

Kõik hoone andmed ja piirkonna hinnad
Korteri mediaanhind piirkonnas (tehingud 2026)Narva-Jõesuu linn 1 123 €/m²

Hinnad piirkonnas Maa- ja Ruumiamet

Korterite mediaanhind, Narva-Jõesuu linn1 124 €/m²+25% alates II kv 2023 · I kv 2026 · 11 tehingut
Näita graafikut
02505007501 0001 250III 23I 24III 24I 25III 25I 26Narva-Jõesuu linn, II kv 2023: 902 €/m², 22 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2023: 866 €/m², 19 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2023: 606 €/m², 10 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2024: 747 €/m², 14 tehingutNarva-Jõesuu linn, II kv 2024: 806 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2024: 962 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2024: 1 042 €/m², 16 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2025: 779 €/m², 12 tehingutNarva-Jõesuu linn, II kv 2025: 186 €/m², 20 tehingutNarva-Jõesuu linn, III kv 2025: 772 €/m², 22 tehingutNarva-Jõesuu linn, IV kv 2025: 645 €/m², 18 tehingutNarva-Jõesuu linn, I kv 2026: 1 124 €/m², 11 tehingut
Kvartalite tabel
KvartalTehinguidMediaan €/m²
I kv 2026111 124
IV kv 202518645
III kv 202522772
II kv 202520186
I kv 202512779
IV kv 2024161 042
III kv 202420962
II kv 202420806
I kv 202414747
IV kv 202310606
III kv 202319866
II kv 202322902

Mediaanhind kvartalis. Allikas: Maa- ja Ruumiamet, kinnisvara tehingute andmebaas (korteriomandid), seis 15.10.2026. Kvartalit näidatakse, kui tehinguid on vähemalt 5. II kv 2026 andmed alles täienevad.

Kinnistu Maa- ja Ruumiamet

Katastriüksus
51401:001:1297 237,01 ha · Tootmismaa 95%, Transpordimaa 5%Maksustamishind 1 805 994 € (0,76 €/m²)Auvere küla tootmismaa mediaan 2,15 €/m², see kinnistu 65% odavamKinnistu 921608 ↗ · Eraomand · registreeritud 22.06.2022

Maa- ja Ruumiamet (kataster). Kinnistu omanikku näitame ainult firma puhul (ehitisregistri omanik). Eraisiku andmeid Firmo ei näita.

Load ja teatised 8 dokumenti

Allikas: ehitisregister (CC BY-SA 3.0): dokumendid, hoone andmed ja osapooled. Asukoht ja kinnistu: Maa- ja Ruumiamet.